Warsztaty i szkolenia psychologiczne

Terapeuci z Poradni Empatia, oprócz indywidualnej pomocy, organizują psychologiczne o charakterze rozwojowym i terapeutycznym. Każda z naszych propozycji jest otwarta dla każdego zainteresowanego, a tematyka warsztatów kształtuje się według potrzeb naszych pacjentów.

W Poradni Empatia, oprócz indywidualnej pomocy, organizujemy różnorodne warsztaty psychologiczne o charakterze rozwojowym. Każda z naszych propozycji jest otwarta dla każdego zainteresowanego, a tematyka warsztatów kształtuje się według potrzeb naszych Klientów. Wspólnie z uczestnikami tworzymy listę tematów, a różnorodność grup pozwala nam czerpać inspirację z doświadczeń innych uczestników. Po zakończonym spotkaniu pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 2 tygodnie, odpowiadając na pytania i udzielając wsparcia drogą mailową. Każdy uczestnik otrzymuje od nas pisemne zaświadczenie o udziale w warsztacie.

Nasze spotkania odbywają się w niewielkich grupach. Postawiliśmy sobie ograniczenie maksymalnej liczby uczestników na 10 osób. Taka kameralna atmosfera umożliwia swobodną wymianę doświadczeń oraz pełne wykorzystanie potencjału warsztatu. Przed każdym warsztatem kontaktujemy się drogą mailową, aby poznać Państwa oczekiwania. Dzięki temu indywidualnemu podejściu mamy możliwość dostosować treść warsztatu do potrzeb grupy.

Nasze warsztaty psychologiczne odbywają się w naszej siedzibie, przy ulicy Elsnera 19, lub w specjalnie przygotowanej sali szkoleniowej w centrum Łodzi. Czas trwania spotkań zależy od tematu oraz grupy.

Aby dowiedzieć się więcej o tematach naszych warsztatów psychologicznych oraz uzyskać szczegółowe informacje o planowanych terminach spotkań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z recepcją Poradni Empatia pod numerem telefonu +48 668 171 887 lub poprzez e-mail: poradnia@poradniaempatia.pl.

Dlaczego Empatia?

Zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka

Poradnia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna EMPATIA to placówka medyczna ukierunkowana na kompleksowe wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka.

Nasz zespół to profesjonaliści: lekarze psychiatrzy, psychologowie-diagności , psychoterapeuci, logopeda, posiadający szerokie kompetencje poparte wiedzą oraz doświadczeniem zdobywanym w wiodących ośrodkach medycznych.

Oferujemy pomoc zarówno dziecku, młodzieży jak i ich rodzinom proponując psychoterapię systemową oraz liczne formy psychoedukacji. Zapewniamy profesjonalizm i dyskrecję. Cenimy sobie kontakt z drugim człowiekiem, którego niezależnie od jego sytuacji  życiowej, wyznawanych wartości, pozycji społecznej, szanujemy, akceptujemy i nie oceniamy. Interesuje nas nawiązanie bliskiej, serdecznej relacji z drugim człowiekiem, opartej na otwartości i gotowości do wspólnego odkrywania i zmiany tego co utrudnia życie, co nie pozwala się rozwijać i być szczęśliwym.

Zależy nam na bliskiej relacji

Zależy nam na nawiązaniu bliskiej, serdecznej relacji z pacjentem, opartej na otwartości i gotowości do wspólnego odkrywania i zmiany tego co utrudnia życie

Zespół profesjonalistów

Jesteśmy profesjonalistami – lekarzami psychiatrami, psychologami, psychoterapeutami, logopedami z szerokimi kompetencjami i doświadczeniem zdobytym w wiodących ośrodkach medycznych

Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym

Świadczymy kompleksowe wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka.