Poradnia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna Empatia w Łodzi

Poradnia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna EMPATIA to placówka medyczna ukierunkowana na kompleksowe wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka.

Nasz zespół to profesjonaliści: lekarze psychiatrzy, psychologowie-diagności , psychoterapeuci, logopeda, posiadający szerokie kompetencje poparte wiedzą oraz doświadczeniem zdobywanym w wiodących ośrodkach medycznych.

Oferujemy pomoc zarówno dziecku , młodzieży jak i ich rodzinom, proponując psychoterapię systemową oraz liczne formy psychoedukacji.

Zapewniamy profesjonalizm i dyskrecję.

Cenimy sobie kontakt z drugim człowiekiem, którego niezależnie od jego sytuacji  życiowej, wyznawanych wartości, pozycji społecznej szanujemy, akceptujemy i nie oceniamy.Interesuje nas nawiązanie bliskiej, serdecznej relacji z drugim człowiekiem, opartej na otwartości i gotowości do wspólnego odkrywania i zmiany tego co utrudnia życie, co nie pozwala się rozwijać i być szczęśliwym.

Nasz zespół składa się ze specjalistów psychologów, psychiatrów i psychoterapeutów, których uzupełniające się kompetencje zapewniają przeprowadzenie skutecznego procesu terapii – od diagnozy do końca leczenia. 

Specjalista psychiatra w naszej Poradni diagnozuje i leczy między innymi:

  • Zaburzenia nastroju
  • Zaburzenia depresyjne
  • Epizody maniakalne
  • CHAD (choroba afektywna dwubiegunowa)
  • Zaburzenia zachowania i emocji
  • Zaburzenia lękowe
  • Nerwice
  • Zaburzenia związane ze stresem (objawy somatyczne jak: bóle brzucha, głowy)
  • Zaburzenia odżywiania
Psychiatra dzieci i młodzieży może stosować różne metody leczenia np. farmakoterapię czyli przepisywanie leków oraz elementy psychoterapii.Posiada uprawnienia do wystawiania zaświadczeń lekarskich. Często współpracuje z innymi specjalistami tj. z psychologiem, psychoterapeutą określonej modalności, z internistą , neurologiem czy logopedą w celu otoczenia pacjenta kompleksową opieką.

Dlaczego Empatia?

Zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka

Poradnia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna EMPATIA to placówka medyczna ukierunkowana na kompleksowe wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka.

Nasz zespół to profesjonaliści: lekarze psychiatrzy, psychologowie-diagności , psychoterapeuci, logopeda, posiadający szerokie kompetencje poparte wiedzą oraz doświadczeniem zdobywanym w wiodących ośrodkach medycznych.

Oferujemy pomoc zarówno dziecku, młodzieży jak i ich rodzinom proponując psychoterapię systemową oraz liczne formy psychoedukacji. Zapewniamy profesjonalizm i dyskrecję. Cenimy sobie kontakt z drugim człowiekiem, którego niezależnie od jego sytuacji  życiowej, wyznawanych wartości, pozycji społecznej, szanujemy, akceptujemy i nie oceniamy. Interesuje nas nawiązanie bliskiej, serdecznej relacji z drugim człowiekiem, opartej na otwartości i gotowości do wspólnego odkrywania i zmiany tego co utrudnia życie, co nie pozwala się rozwijać i być szczęśliwym.

Zależy nam na bliskiej relacji

Zależy nam na nawiązaniu bliskiej, serdecznej relacji z pacjentem, opartej na otwartości i gotowości do wspólnego odkrywania i zmiany tego co utrudnia życie

Zespół profesjonalistów

Jesteśmy profesjonalistami – lekarzami psychiatrami, psychologami, psychoterapeutami, logopedami z szerokimi kompetencjami i doświadczeniem zdobytym w wiodących ośrodkach medycznych

Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym

Świadczymy kompleksowe wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka.