Cennik

Koszt, jaki Państwo ponoszą za sesję terapeutyczną, obejmuje znacznie więcej niż jedynie godzinę rozmowy ze specjalistą. Zgodnie z wytycznymi etycznymi, nasza praca podlega nadzorowi prowadzonemu przez ekspertów. Systematycznie uzupełniamy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach. Chcemy mieć pewność, że czas, jaki spędzamy razem, jest efektywnie wykorzystany dla rozwiązania problemu, który skłonił Państwa do skorzystania z pomocy w naszej poradni.

Decyzję o podjęciu psychoterapii często kształtują względy finansowe. Terapia psychologiczna, tak jak każde długotrwałe leczenie, niesie ze sobą pewne wydatki. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że rezygnacja z leczenia również niesie ze sobą koszty – zarówno te związane z aspektami emocjonalnymi, społecznymi, jak i zawodowymi. Na bilans psychoterapii składa się nie tylko jej cena, ale również korzyści, jakie niesie za sobą. To inwestycja, która otwiera drzwi do powrotu do równowagi zdrowia oraz do poprawy jakości życia i relacji z otoczeniem.

  • konsultacja psychiatryczna pierwszorazowa dorośli (40/60 min) – 200 zł
  • konsultacja psychiatryczna kolejna wizyta dorośli (20/30 min) – 180 zł
  • konsultacja psychiatryczna dzieci lub młodzieży pierwszorazowa (40/60 min) – 250 zł
  • terapia par (50 min) – 200 zł
  • konsultacja wychowawcza dla rodziców (50 min) – 200 zł
  • diagnoza psychologiczna 1 spotkanie(50 min), ilość spotkań ustalana z pacjentem indywidualnie – 300 zł
  • sesja psychoterapii/konsultacja psychologa (50 min) – 180,- zł
  • terapia logopedyczna ( 50 min) – 160,- zł

Dlaczego Empatia?

Zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka

Poradnia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna EMPATIA to placówka medyczna ukierunkowana na kompleksowe wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka.

Nasz zespół to profesjonaliści: lekarze psychiatrzy, psychologowie-diagności , psychoterapeuci, logopeda, posiadający szerokie kompetencje poparte wiedzą oraz doświadczeniem zdobywanym w wiodących ośrodkach medycznych.

Oferujemy pomoc zarówno dziecku, młodzieży jak i ich rodzinom proponując psychoterapię systemową oraz liczne formy psychoedukacji. Zapewniamy profesjonalizm i dyskrecję. Cenimy sobie kontakt z drugim człowiekiem, którego niezależnie od jego sytuacji  życiowej, wyznawanych wartości, pozycji społecznej, szanujemy, akceptujemy i nie oceniamy. Interesuje nas nawiązanie bliskiej, serdecznej relacji z drugim człowiekiem, opartej na otwartości i gotowości do wspólnego odkrywania i zmiany tego co utrudnia życie, co nie pozwala się rozwijać i być szczęśliwym.

Zależy nam na bliskiej relacji

Zależy nam na nawiązaniu bliskiej, serdecznej relacji z pacjentem, opartej na otwartości i gotowości do wspólnego odkrywania i zmiany tego co utrudnia życie

Zespół profesjonalistów

Jesteśmy profesjonalistami – lekarzami psychiatrami, psychologami, psychoterapeutami, logopedami z szerokimi kompetencjami i doświadczeniem zdobytym w wiodących ośrodkach medycznych

Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym

Świadczymy kompleksowe wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest podstawą dobrego samopoczucia i funkcjonowania człowieka.